Tere tulemast!

Minu tegemisi sai aastaid jälgida tallitüdrukute FB lehel.  Siinne veebileht on pühendatud minu keraamikale.

Kui sündis otsus, et ma teen ikkagi ära oma kodulehe ja löön selle tallitüdrukute omast lahku. Hakkasin mõtlema, mida uuel kodulehel kajastan. Siis blogi tundus loogiline samm. Siinkohal mainiks, et ma ei ole tegelikult blogi kirjutamisel täitsa uus. Vaid aastaid tagasi pidasin õdede ja emaga koos Tallitüdrukute blogi. Peale ema surma blogi pidamine aga vajus tahaplaanile.

Nimi tallitüdrukud tuleb meie sünnikodu nimest Talli. Meid kutsuti tallitüdrukuteks kui me üles kasvasime. Ma ütleks, et meil on natuke sellist käsitöölase verd sees. Isa on meil tisler, ema oli igati andekas kudumises, heegeldamises, õmblemises. Üks vanaema pühendas end Lihula lilltikandile, teine tegi suuri ristpistes pilte. Onu punub korve. Üks õde ainult kooks kui saaks, teine heegeldaks lõpmatuseni amigurumisid ning mina jäin pidama keraamika juures.

Aga meie blogi mõte oligi koht, kus me saime oma tegemisi jagada. Lõpuks kolisime facebooki üle, aga ka nüüd on ka valminud tallitydrukud.ee koduleht. see, et meil veebis on nüüd erinevad kodulehed ei tähenda, et me ikka ei töötaks koos. Näiteks laatadel suuretõenäosusega on ka minu õed kohal.

Ma tahtsin aastaid teha midagi käelist ja ma otsisin endale väljundeid. Olen üks nendest inimestest, kes on voltinud 1000 origami kurge. aga lõpuks võitis mu südame keraamika. Järjest rohkem me tajusime õdedega, et me peame keraamika tallitüdrukutest nö lahku lööma, kuna muidu on liiga sigri-migri. Keegi ei saa aru, millega me tegeleme.  Esimene samm keraamika eraldamiseks oli minu instagrammi konto, kus on ainult minu keraamika. Alates 2021 jaanuarist olen instagrammis esindatud.

Instagrammis kus ma hetkel põhiliselt oma töid jagan ei ole suurt võimalust pikaks jutuks. Seega plaanis on võrdlemisi vabasvormis rääkida oma tegemistest. Oma teekonnast keraamika vallas ning kindlasti ka mõned õpetused, kuidas mina mõnda asja teeks. See, mida ma kirjutan on minu arvamus ja nii palju kui on inimesi on  ka eriarvamusi.

Scroll to Top