Väike punane tass

15.00 sis. KM

See väike potikedral treitud punane tass on kvaliteetne käsitööese, mis lisab elegantsi ja erksust teie kohahetkedele. Tass on hoolikalt valmistatud kogenud käsitööliste poolt ning sellel on unikaalsed mustrid ja detailid. Punane värv loob elava atmosfääri ja annab tassile erilise sädeme. Valmistatud vastupidavast keraamikast, on see tass mugav kasutada ja sobib suurepäraselt teie lemmikjoogi nautimiseks.

Availability: 1 laos

Kategooria:

See väike potikedral treitud punane tass on elegantne ja silmapaistev lisand teie kohahetkedele või tee nautimisele. Iga tass on hoolikalt valmistatud kogenud käsitööliste poolt, kes panustavad oma oskused ja kirg detailide täpsusesse ning loomingulisse disaini.

Tassi kuju on kunstiliselt treitud potikedral, andes sellele elegantse ja harmoonilise välimuse. Käsitööliste oskusliku töö tulemusel on igal tassil unikaalsed jooned ja mustrid, mis muudavad iga tassi eriliseks ja eristuvaks. See teeb tassist ainulaadse käsitöömeistriteose, millel on isikupära ja omapära.

Tassi erksavärviline punane toon tõmbab tähelepanu ja loob ruumis silmapaistvuse. See tuline ja kirglik värvus loob elava atmosfääri ning annab teie kohahetkedele erilise sädeme. Tassi sile viimistlus ja läikiv pind tõstavad esile punase värvi sügavust ning lisavad tassile luksusliku ja eksklusiivse tunnetuse.

Tass on valmistatud kvaliteetsest keraamikast, tagades selle vastupidavuse ja vastavuse kõrgetele standarditele. Lisaks kauni välimuse pakkumisele hoiab see tass teie joogi pikka aega soojana ning mugavalt käes tänu ergonoomilisele kujule ja mõõtmetele. Olgu see hommikune kohv, rahustav tee või muu lemmikjook, see tass on loodud selleks, et rõõmustada teie maitsemeeli ja pakkuda naudingut igal sõõmul.

Potikedral treitud punane tass on mitmekülgne ese, mis ei ole ainult praktiline, vaid ka visuaalselt kaunis. Seda saab kasutada ka dekoratiivesemena, tuues ruumi elavust ja erksust. Tass sobib suurepäraselt kingituseks lähedastele või sõpradele, kes hindavad käsitöö kvaliteeti ja kunstilist ilu.

Olen kindel, et see väike potikedral treitud punane tass toob teie kohahetkedesse kirge ja elegantsi ning lisab neile erilist väärtust. Nautige oma lemmikjooki selles kaunis tassis ning laske sellel rikastada teie igapäevaelu.

Väike punane tass
15.00 sis. KM

Availability: 1 laos

Scroll to Top