Väike sinine tass

15.00 sis. KM

See väike potikedral treitud tumesinine tass on käsitööliste poolt valmistatud kvaliteetne ja unikaalne ese. Tassi elegantne kuju ja individuaalsed mustrid loovad silmapaistva välimuse. Tumesinine värv annab tassile sügavuse ja elegantsi. Valmistatud vastupidavast keraamikast, sobib see tass ideaalselt teie lemmikjoogi nautimiseks. Lisaks praktilisele otstarbele on tass ka dekoratiivne ja sobib suurepäraselt kingituseks.

Availability: 1 laos

Kategooria: Silt:

See väike potikedral treitud tumesinine tass on ühtaegu funktsionaalne ja silmapaistev lisand teie tee- või kohahetkedele. Tass on valmistatud kogenud käsitööliste poolt, kes on pühendunud detailide täpsusele ja loovale kujundusele.

Tassi kuju on meisterlikult treitud potikedral, andes sellele elegantse ja harmoonilise välimuse. Igas tassis on individuaalsed jooned ja mustrid, mis tulenevad käsitööliste oskustest ning annavad tassile omapära ja isikupära. Iga tass on unikaalne ja kordumatu, mis muudab selle veelgi erilisemaks.

Tumesinine värvitoon loob tassi ümber sügavust ja elegantsi. See rahustav värvus lisab teie tee- või kohahetkedele luksuslikku atmosfääri. Tassil on peen viimistlus ja sile pind, mis tõstab esile tumesinise värvi sügavust ning lisab tassile kvaliteeti ja elegantsi.

Valmistatud kõrgekvaliteedilisest keraamikast, on see tass vastupidav ja vastab kõrgeimatele standarditele. Tass hoiab teie joogi kaua soojana ning samal ajal tagab käte mugava haardumise tänu oma ergonoomilisele kujule ja mõõtmetele. Olgu see siis hommikune kohv, rahustav tee või värskendav jook, see tass on loodud selleks, et rõõmustada teie maitsemeeli ja pakkuda naudingut igal sõõmul.

Lisaks oma praktilisele otstarbele on see potikedral treitud tumesinine tass ka visuaalselt kaunis. Seda võib kasutada ka dekoratiivesemena, lisades oma ilusa disainiga säravat nooti teie köögile või söögituppa. Tass sobib suurepäraselt kingituseks lähedastele või sõpradele, kes hindavad käsitöö kvaliteeti ja esteetikat.

Hoolimata selle lihtsast välimusest on väike potikedral treitud tumesinine tass kindlasti tähelepanu keskpunktiks oma ainulaadse disaini ja käsitööoskuse tõttu. Nautige jooki selle kauni tassi kaudu ning laske sellel rikastada teie igapäevaseid hetki.

Väike sinine tass
15.00 sis. KM

Availability: 1 laos

Scroll to Top