Kairit Keraamika väljapanek Mardilaadal

Kuidas mahtuda pisikesele alale

Mardilaat on nüüdseks seljataga, kuid tundub, nagu oleksime justkui osalenud maratonil, mitte vaid kolmepäevasel üritusel. Väikese müügipinna peal hakkama saamine tundus alguses väljakutse, kuid me suutsime sellega ilusti toime tulla.

Väljapanek Mardilaadal 2023
Ainult jooned ja nimi, kuhu peame mahtuma

Alustasime laadale valmistumist varakult – juba kell kaheksa hommikul olime kohapeal, et enne ametlikku avamist aega leida endale süüa ja kohvi kõrvalasuvatest poodidest. Me panime oma müügileti üles viimase hetkeni välja ning püüdsime maksimaalselt ära kasutada iga ruutmeetrit, hoides samal ajal naabreid ja vahekäike arvesse võttes.

 

Kuigi mõned arvasid, et meil oli rohkem kui kaks meetrit ruumi, olime tegelikult täpselt ettenähtud mõõtmetes. Me ei kippunud üle piiride naabrite territooriumile ega kitsendanud vahekäike. Mõned võivad siiski olla võrdsemad kui teised, nagu üks laadaline humoorikalt märkis.

Ülejäänud laadal tundus olevat natuke draamat, kus ruumipuudus tekitas pingeid naabrite vahel. Meie püüdsime vältida selliseid olukordi ja keskendusime oma müügileti kujundamisele ja toodete esitlemisele.

IKEA ivar riiulid peaaegu püsti 🙂
Riiuli all olev valgusti annab lisaks valgust

Müügikohtade avamise hetkel olime valmis ja tähelepanelikult jälgisime, kuidas laadaplats täitus kauplejatega. Oli huvitav olla üks esimestest kohal ja näha, kuidas ümberringi tühjus asendus kiirelt müügilettide ja ostlejatega.

Meie väljapaneku edu võti peitus uutes IKEA riiulites, millele saime palju tooteid paigutada. Ivar riiulimoodulid olid tõhusad ja stabiilsed, eriti kui kasutasime tagaseinas olevaid traate. Soovitame kaasa võtta kummikirve, kuna riiulite paigaldamine võib kätele muidu koormav olla. Esimest korda katsetasime ka valgustusega riiulite all, mis tõi esile meie toodete parimad küljed, kuigi akud kippusid kiiresti tühjaks saama.

 

 

Suurim väljakutse seisnes selles, kuidas eristuda sadade müügikohtade seas. Laadal oli nii palju müüjaid, et silme eest läks kirjuks. Korrigeerisime oma laudade suunda teiseks päevaks, mis muutis meie müügikoha paremini nähtavaks ja tõi kaasa rohkem tähelepanu.

Mardilaat osutus edukaks kogemuseks, kus õppisime olulistest nüanssidest müügikoha korraldamisel ja kuidas silma paista rikkalikus kaubavalikus. Loodame, et ka järgmisel aastal suudame oma müügikoha veelgi täiuslikumalt korraldada!

Scroll to Top