Peaproov Mardilaada jaoks

Mardilaada võlu ja valu

Kuigi paljud laadad ei pruugi alati eredalt meelde jääda, siis see kindlasti jäi.

Aastal 2014 võtsin esmakordselt osa Mardilaadast, kui olin Kuressaare Ametikooli keraamikaõpilane. Meie kursuse ülesandeks oli kooli väljapaneku Mardilaadal planeerimine ja müügitöö seal. Kuigi paljud laadad ei pruugi alati eredalt meelde jääda, siis see kindlasti jäi. Meie väljapanek, arvepidamine ja kõik sellega kaasnev olid mulle väga meeldejäävad.

See oli ka esimene kord, kui sain aru, et tooli kaasavõtmine pole just parim mõte. See tundus eriti selge, sest kui istusime, kõik möödujad vaatasid lihtsalt mööda, aga kui seisime, oli täiesti teine reaktsioon.

Sellest ajast peale on peas vaikselt küpsenud mõte, et ehk kunagi saan ise oma keraamikat Mardilaadal näidata.  

See tundus, selline kättesaamatu saavutus. Kui ma hakkasin laatadel käima, siis ei olnud ka piisavalt enesekindlust. Eelmisel aastal proovisime. Kandideerisime, kuid kahjuks ei õnnestunud kohta saada. Seega minu suureks üllatuseks tuli välja, et sel aastal saan oma keraamikaga Mardilaadal välja tulla.

Seega minu suureks üllatuseks tuli välja, et sel aastal saan oma keraamikaga Mardilaadal välja tulla.

Väljakutsed on loodud selleks, et viia meid välja meie mugavustsoonist.

Olen väga elevil, kuigi tean, et ees seisab suur väljakutse. Kõige suurem mure on platsi piiratud suurus. Olen harjunud nautima laadaplatsi mõõtudega 3×6 meetrit, kuid sel korral on mulle eraldatud vaid 2×2 meetrit. See tähendab, et pean kogu väljapanekut ümber korraldama. Koos Astridiga oleme mõnda aega juba mõelnud, kuidas säilitada meie väljapaneku iseloomu nii väiksel alal.

Väljakutsed on loodud selleks, et viia meid välja meie mugavustsoonist. Me ei kavatse teha tavalist keraamikalauda, mis on täis asju. Tahame, et see kajastaks meie stiili isegi nii väiksel pinnal.

Kui sul peaks olema võimalus külastada Mardilaata 9. novembrist kuni 11. novembrini, siis tule kindlasti minu keraamikat oma silmaga uudistama!

Siit leiad millal Mardilaat on avatud ning info piletite kohta:

Mardilaat on avatud:

Neljapäeval, 9. novembril kella 1219

Reedel, 10. novembril kella 1021

(käsitöö-öö toimub kella 1821)

Laupäeval, 11. novembril kella 1019

Pühapäeval laata ei toimu!

Piletihinnad:

Täispilet 9 eurot

Sooduspilet (pensionär, üliõpilane) 6 eurot

Kuni 19aastasele külastajale on sissepääs tasuta.

Unibet Arena hoones sees sularahaautomaati ei ole. Lähimad sularahaautomaadid asuvad Rocca al Mare kaubanduskeskuses ja Haabersti Circle K teenindusjaamas.

Sotsiaalmeedias leiad rohkem infot järgnevatest kohtadest:

Siit leiad ametliku mardilaada FB ürituse.
Mardilaada FB lehekülg
Laada kodulehekülg

Ja meie üritus facebookis on leitav siit.

Scroll to Top